Gepard Finance s.r.o.

Špecialista na hypotéky

Gepard finance je tu pre Vás, poradíme Vám

Spoločnosť Gepard Finance vznikla pred viac ako 10 rokmi a tvoria ju skúsení hypotekárni špecialisti, ktorých hlavnou úlohou je čo najlepšie poradiť a pomôcť klientom so znížením splátok.

Splácate hypotéku, ale splátky sú pre Vás neudržateľne vysoké?

Naši makléri perfektne poznajú podmienky hypoték, zmeny na trhu aj v rámci legislatívy a sú v úzkom a stálom kontakte s bankami, preto vždy pracujeme s najaktuálnejšími informáciami a vieme klientovi navrhnúť efektívne a individuálne riešenie.

S dôverou sa na nás obrátilo už tisíce klientov, ktorým sme pomohli znížiť splátky a mať tak financie pod kontrolou. Našou prioritou je spokojný klient, a preto ak potrebujete pomôcť a chcete sa poradiť s odborníkmi na hypotéky, Kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Využite návody na tejto stránke alebo nás kontaktujte. Náš tím profesionálnych hypotekárnych poradcov je pripravený riešiť Vašu situáciu a doporučí Vám najlepšie možné riešenie.

Kontaktujte nás

Ponúkame Vám prvotriedny servis a riešenia v oblasti hypoték.

Rýchlo a pohodlne

Starostlivosť a služby našich hypotekárnych špecialistov viete využiť aj z pohodlia Vášho domova. Vďaka moderným technológiám vieme väčšinu hypoték riešiť na diaľku bez nutnosti osobného stretnutia. Stačí nás kontaktovať a my sa o všetko postaráme.

Bezplatné služby

Všetky služby našich hypotekárnych špecialistov ako aj zistenie najlepších podmienok na trhu máte zadarmo. Prioritne chceme pomôcť Vám vyriešiť situáciu a postarať sa o to, aby Váš rodinný rozpočet nebol zaťažovaný vysokými splátkami.

POVEDALI o nás

Kontaktujte nás?

Trápia Vás vysoké splátky? Postaráme sa, aby ste platili menej.