Odklad splátok

Hypotekárna kalkulačka pre okdlad splátok úveru

Odklad splátok

Odklad splátok je pre veľa klientov rizikovou možnosťou, preto ju využívajú veľmi málo a snažia sa skôr poradiť s odborníkmi na hypotéky ako nájsť lepšie riešenia.

Téma zaznieva v médiách častejšie vzhľadom na aktuálnu situáciu a šírenie koronavírusu. Bezpečnostné opatrenia štátu aj jednotlivých miest so sebou priniesli nežiadúci efekt zníženia príjmov zamestnancov aj podnikateľov. My v Gepard Finance sme pripravení Vám pomôcť v týchto neľahkých časoch, poskytnúť Vám svoje dlhoročné skúsenosti a nájsť lepšie riešenie ako je odklad splátok.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme ak vyplníte ONLINE formulár

Ako funguje odklad splátok

Keďže úrokové sadzby sú minimálne, tak je aj odklad splátok istiny znížením splátky o priemerne 80%. O nezaplatené úroky počas odkladu sa zostatok úveru navýši a následne rozpočíta do zostatkovej splatnosti úveru, takže splátka bude po odklade mierne vyššia. Odklad splátok je ale zapisovaný do úverového registra klientov ako negatívny záznam a klientom vo väčšine bánk až na 5 rokov výrazne obmedzí možnosť úver refinancovať alebo získať nový úver. Vláda požaduje od bánk, aby v tomto období zapisovali do registra odklad s označením, ktoré sa negatívne vnímať nebude. Bude to v krátkom čase predmetom rokovaní bánk a vlády SR. Možnosti budeme sledovať a pravidelne aktualizovať. Keďže sme dlhé roky špecialisti orientovaní práve na hypotekárne financovanie, vieme takmer každému klientovi v akejkoľvek banke zabezpečiť odklad splátok istiny až na 6 mesiacov a to bez akéhokoľvek záznamu v úverovom registri. Obráťte sa na nás a my Vám radi pomôžeme.


Odklad splátok

Zostatok úveru
Výška splátky
Úroková sadzba
Odklad splátok (mesiacov)

Podrobnosti v splátkovom kalendáre nižšie.

č. splátky Dátum Úrok Splátka Istina Úrok Zostatok

Vyhodnotenie za fixáciu

za fixáciu

za fixáciu

na konci fixácie


Vyhodnotenie za celú dobu splácania

za celú dobu splácania

Možné riešenia zníženia splátky

Pre viac možností zníženia splátky využite Modelovú kalkulačku

Modelová kalkulačka

Porovnanie bánk pre fixáciu

Kontaktujte nás?

Trápia Vás vysoké splátky? Postaráme sa, aby ste platili menej.